ДОСТАВКА
Днепр 
    Кременчуг
+38 056 794 05 05
+38 068 794 05 05
   
 
    +38 067 530 78 72 

АСОРТИМЕНТ Вода Buvette

АСОРТИМЕНТ Вода Buvette


Мінеральна природна столова вода Buvette Vital


Мінеральна вода Buvette Vital корисна саме своїм мінеральним складом, адже вона містить елементи, які наш організм потребує щоденно. Крім того вона стимулює клітинні процеси обміну, очищення та живлення клітин. Тому ми рекомендуємо воду ТМ Buvette Vital щодня. Вона не має протипоказань та будь-яких обмежень в споживанні.


Вміст газу Негазована.

Об'єм: 0.5л, 1.5л

Мінеральна природна столова вода Buvette №3


Мінеральна вода Buvette №3 корисна саме своїм мінеральним складом, адже вона містить елементи, які наш організм потребує щоденно. Крім того вона стимулює клітинні процеси обміну, очищення та живлення клітин. Тому ми рекомендуємо воду ТМ Buvette Vital щодня. Вона не має протипоказань та будь-яких обмежень в споживанні.


Вміст газу Слабогазована.

Об'єм: 0.5л, 1.5л


Мінеральна природна лікувально-столова вода Buvette №5


Вода Buvette №5 поєднує легкий смак та цілющі властивості. Для її розливу використовується одразу два джерела. Вода з джерела нижнього горизонту надає унікальні оздоровчі властивості, а вода з верхнього горизонту – чудовий легкий смак.


Вміст газу Сильногазована

Об'єм: 0.5л, 1.5л


Мінеральна природна лікувально-столова вода Buvette №7


Вода Buvette №7 походить з нижнього горизонту родовища, вік якого становить приблизно 65 млн. років. Клінічні дослідження довели, що ця вода має тонізуючий ефект та здатна покращувати процеси травлення.


Вміст газу Сильногазована

Об'єм: 0.5л, 1.5лВозврат к списку